Over Hartencollege Basisonderwijs • Onderwijslaan

200828 Brief Info Start Schooljaar

Inschrijvingen kunnen gebeuren via deze link: inschrijvingsformulier.bon.hartencollege.be

200402 Brief Inschrijven Tijdens Corona

 

Hartencollege Basisonderwijs • Onderwijslaan is gelegen aan de Dender, in de omgeving van het centrum van de stad Ninove, omgeven door groen. Gegroeid vanuit de traditie van de Zusters der Heilige Harten zetten wij ons reeds meer dan 180 jaar in om leerlingen zin in leren en zin in leven te geven.

We werken vanuit een eigen christelijk opvoedingsproject, waarvan de grote lijnen in vijf opdrachten samen te vatten zijn:

  1. Werken aan een schooleigen identiteit.
  2. Werken aan een degelijk en samenhangend onderwijsinhoudelijk aanbod.
  3. Werken aan een stimulerend opvoedingsklimaat en een doeltreffende didactische aanpak.
  4. Werken aan de ontplooiing van ieder kind vanuit een brede zorg.
  5. Werken aan de school als gemeenschap en organisatie.
Schoolreglement

 

SCHOOLUREN

voormiddag: 8u25 - 11u15
namiddag: 12u15 - 15u00
woensdag: 8u30 - 12u00

OPVANG EN STUDIE

's morgens: 7u00 - 8u00
's avonds: 15u30 - 18u00
woensdag: 12u15 - 13u30!
Leerlingen die op woensdag langer wensen te blijven en die vooraf zijn ingeschreven bij
buitenschoolse kinderopvang
’t Kadeeken (054 34 23 02) worden te voet begeleid.

COMMUNICATIE

Leerkrachten zijn via e-mail te bereiken via
hun voornaam.familienaam@hartencollege.be

ONS TEAM

Karel Lobijn

Directie

Chrissie Verleyen

Secretariaat

Ingrid Verbeke

Secretariaat

Wim Stockmans

Turnleerkracht

Turnleerkrachten

Sean Libeer

Turnleerkracht

Turnleerkrachten

Sofie Goubert

Turnleerkracht

Turnleerkrachten

Nele Leemans

Zorgjuf

Zorgteam

Sien Cornand

Zorgjuf

Zorgteam

Paulien Van Laeren

Zorgjuf

Zorgteam

Ann Devalkeneer

Zorgjuf

Zorgteam

Connie Balduyck

Zorgjuf

Zorgteam

Sylvie Roelandt

Zorgjuf

Zorgteam

Erica Breynaert

Kangoeroeklas

Zorgteam

Lien Van der Veken

Juf 1A

Lager

Tatjana Stevens

Juf 1B

Lager

Petra De Clerck

Juf 1B en 2A

Lager

Oksana Van Liefferinge

juf 1B

Lager

Sophie De Wit

Juf 1C

Lager

Inge Meganck

Juf 2A

Lager

Evy Rottiers

Juf 2B

Lager

Lieve Van de Perre

Juf 2C

Lager

Nathalie Kettels

Juf 3A

Lager

Jolien Vandersmissen

Juf 3C

Lager

Sabine De Bock

Juf 3B

Lager

Tina Neckebroeck

Juf 4C

Lager

Joachim Loman

Meester 4B

Lager

Liesbeth Van Steendam

Juf 4A

Lager

Maaike Blondeel

Juf 4A en 6A, zorgjuf

Zorgteam

Anne Hemerijckx

Juf 5A

Lager

Chantal Van Laer

Juf 5B

Lager

Stijn Beerens

Meester 2B, 3A, 3B

Lager

Kaat Schutyser

Juf 6A

Lager

Régine De Vos

Juf 6B

Lager

Chris Van Mello

Meester 6B, ambulant STEM en ICT-co

Lager

Jeroen D’Haese

Meester 6C

Lager

Nele De Vos

Juf 1kA

Kleuter

Cindy Van De Velde

Juf 1kA, zorgjuf

Zorgteam

Anja Gies

Juf 1kB

Kleuter

Lieselot Hemmerijckx

Juf 1kB, zorgjuf

Zorgteam

Sabina Neckebroeck

Juf 1kC

Kleuter

Ellen Van De Velde

Zorgjuf, juf 3kC, kangoeroeklas

Zorgteam

Yana De Jonge

Juf 2kA

Kleuter

Katrien Missiaen

Juf 2kB

Kleuter

Annelie Burssens

Juf 3kA

Kleuter

Tineke Van Cutsem

Juf 3kA, zorgjuf

Zorgteam

Kathleen De Bisschop

Juf 3kB

Kleuter

Inge Goessens

Juf 3kB

Kleuter

Steffi Gommers

Juf 3kC

Kleuter